Naujienos

pav_talk.png

Tarptautinė akademinių tinklų asociacija GÉANT skelbia konkursą ir ieško ateities talentų, kuriuos nori įkvėpti tolesnei mokslo kelionei. GÉANT kviečia dalyvauti Studentų Žaibiškų Pristatymų Iššūkyje.

LITNET, kaip GÉ​ANT partneris, gali nominuoti studentus iš Lietuvos, besidominčius informacinėmis technologijomis, turinčius medžiagos žaibiškam pristatymui (lightning talk) TNC 2017 konferencijoje, kuri vyks 2017 m. gegužės 29 – birželio 2 dienomis Lince, Austrijoje.

LITNET ir kitų ES šalių akademinių tinklų atrinktiems studentams GÉANT komanda praves mokymų programą, kad padėtų pasiruošti šiam iššūkiui. Iš vieno akademinio tinklo gali būti nominuoti ne daugiau nei 4 studentai. Nominantų parengti pristatymai turės praeiti įprastą konferencijos žaibiškų pristatymų atranką. Atrinkti pristatymai bus įtraukti į TNC2017 konferencijos programą, studentai gaus dovanų bilietą į šią konferenciją, bus apmokėtos kelionės bei apgyvendinimo išlaidos.

Norinčius dalyvauti šiame iššūkyje ir turinčius inovatyvių idėjų IT srityje studentus kviečiame teirautis el.pašto adresu:

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Laiškų lauksime iki 2017 vasario 22 d. Su atrinktais kandidatais susisieksime individualiai. Komunikacija tik anglų kalba.

Projektas „Mokslo ir studijų institucijoms LITNET teikiamų IT paslaugų plėtra“

Projekto tikslas:
Plėtoti ir modernizuoti LITNET paslaugas, teikiamas tinklo infrastruktūrą aptarnaujantiems IT specialistams, mokslininkams ir kitiems tyrėjams, vykdantiems MTEP veiklas Europos mokslinių tyrimų erdvėje.

Pradžia - 2016 04 28
Pabaiga - 2019 04 29

Finansuojamas iš Europos socialinio fondo (http://www.esinvesticijos.lt/)

Plačiau apie projektą.

Dienotvarkė:

 1. LITNET 4 veiksmų planas;
 2. Dėl eLABa klasterio LITNET;
 3. LITNET dalyvavimas ES struktūrinių fondų paramos projektuose;
 4. Kiti klausimai;
  • Dėl Valstybės turto perduoto KTU ir pripažinto nereikalingu arba netinkamu naudoti
  nurašymo;
  • CERT grupės pasikeitimai;
  • Pasiruošimas kasmetinei LITNET konferencijai.
  • Kito posėdžio data.

Organizacija

Prisijungimas

LITNET infrastruktūrą valdo techniniai centrai:

KTUKUSUVDUVGTUVU