LITNET

Lietuvos mokslo ir studijų institucijų kompiuterių tinklas LITNET jungia mokslo, studijų ir švietimo institucijų kompiuterių tinklus. Prie šio tinklo prijungtoms organizacijoms gali būti teikiamos duomenų perdavimo paslaugos, diegiami inovatyvūs kompiuterių tinklo ir paslaugų sprendimai.

Naujienos

  • LITNET nominavo du studentus, kurie varžysis dėl galimybės pristatyti savo idėjas žaibiškų pristatymų (lightning talk) sesijoje TNC 2017 konferencijoje. Plačiau...
  • Interneto savaitė 2017 (kovo 27- balandžio 2) . Plačiau...

Paslaugos

Teikia mokslo ir studijų institucijoms paslaugas, reikalingas dalyvauti bendroje Europos tyrimų erdvėje, plėtoti e-mokslą, e-studijas ir kitas žinių visuomenės veiklas, kurioms reikalingos naujausios informacinės technologijos.

Apie LITNET

 LITNET prisijungė į pasaulio kompiuterių tinklą daugiau kaip prieš 20 metų, pirmaisiais Lietuvos Nepriklausomybės metais, ir sėkmingai eina kompiuterių tinklo galimybių tobulinimo keliu. Šis tinklas jungia mokslo, studijų ir švietimo institucijų kompiuterių tinklus. 

Kontaktai

Studentų g. 48A, 51367 Kaunas

El.paštas: info@litnet.lt
Telefonas: 8~37 300 640
Faksas: 8~37 300 643

Paslaugų apžvalga

LITNET teikia duomenų perdavimo ir kitas inovatyvias e-paslaugas tarptautinei ir tarpinstitucinei Lietuvos švietimo ir mokslo institucijų veiklai užtikrinti. Paslaugų palaikymą ir plėtrą vykdo LITNET techniniai centrai: Kauno technologijos universitetas, Vilniaus universitetas, Klaipėdos universitetas, Vytauto Didžiojo universitetas, Vilniaus Gedimino technikos universitetas bei Šiaulių universitetas.

LITNET techniniai centrai

LITNET infrastruktūrą valdo LITNET techniniai centrai, kurių funkcijas vykdo Kauno technologijos universitetas, Vilniaus universitetas, Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Vytauto Didžiojo universitetas, Klaipėdos universitetas, Šiaulių universitetas.
Universitetų susitarimu Administruojančio universiteto funkcijas atlieka KTU.

Norite naudotis LITNET paslaugomis?

Partneriai

count litnet