LITNET

Lietuvos mokslo ir studijų institucijų kompiuterių tinklas LITNET jungia mokslo, studijų ir švietimo institucijų kompiuterių tinklus. Prie šio tinklo prijungtoms organizacijoms gali būti teikiamos duomenų perdavimo paslaugos, diegiami inovatyvūs kompiuterių tinklo ir paslaugų sprendimai.

Naujienos

Naujienos

Pratybos „Kibernetinis skydas 2017“. Plačiau>>
GÉANT ir Microsoft partnerystė suteikia galimybę mokslo ir studijų bendruomenėms naudotis debesijos technologijomis. Plačiau>>

Vykdomi ES projektai:
Paslaugos

Paslaugos

Teikia mokslo ir studijų institucijoms paslaugas, reikalingas dalyvauti bendroje Europos tyrimų erdvėje, plėtoti e-mokslą, e-studijas ir kitas žinių visuomenės veiklas, kurioms reikalingos naujausios informacinės technologijos.
Apie LITNET

Apie LITNET

 LITNET prisijungė į pasaulio kompiuterių tinklą daugiau kaip prieš 20 metų, pirmaisiais Lietuvos Nepriklausomybės metais, ir sėkmingai eina kompiuterių tinklo galimybių tobulinimo keliu. Šis tinklas jungia mokslo, studijų ir švietimo institucijų kompiuterių tinklus. 

Kontaktai

Kontaktai

Studentų g. 48A, 51367 Kaunas

El.paštas:
Telefonas: 8~37 300 640
Faksas: 8~37 300 643

Paslaugų apžvalga

LITNET teikia duomenų perdavimo ir kitas inovatyvias e-paslaugas tarptautinei ir tarpinstitucinei Lietuvos švietimo ir mokslo institucijų veiklai užtikrinti. Paslaugų palaikymą ir plėtrą vykdo LITNET techniniai centrai: Kauno technologijos universitetas, Vilniaus universitetas, Klaipėdos universitetas, Vytauto Didžiojo universitetas, Vilniaus Gedimino technikos universitetas bei Šiaulių universitetas.

LITNET techniniai centrai

LITNET infrastruktūrą valdo LITNET techniniai centrai, kurių funkcijas vykdo Kauno technologijos universitetas, Vilniaus universitetas, Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Vytauto Didžiojo universitetas, Klaipėdos universitetas, Šiaulių universitetas.
Universitetų susitarimu Administruojančio universiteto funkcijas atlieka KTU.
ktu.png
vdu.png
ku.png
vgtu.png
su.png
vu.png

Norite naudotis LITNET paslaugomis?

Partneriai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas